html>  CZ         html>  EU        Zákaznická podpora: +420 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Množstevné zľavy na svadobné objednávky

5 Spôsobov ako nosiť pletenú kravatu

Pletená kravata má výraznejšiu textúru, a preto je ideálnym doplnkom k odevom v štýle business casual. Od klasickej kravaty sa líši hlavne tým, že nemá výplň a zvyčajne nie je zakončená špičkou, ale rovným koncom. Veľkou výhodou pletených kravát je ich univerzálnosť. Môžete ich nosiť s formálnym oblekom alebo vo viac uvoľnenom štýle k džínsom a saku. Využijete ich teda na veľké množstvo spoločenských udalostí. Do práce v kancelárii, na svadbu, na rande, na dôležité pracovné rokovania.

A ako pletenú kravatu kombinovať s ďalšími doplnkami?

Ukážeme si 5 farebných inšpirácií s ponožkami, vreckovkou do saka a kravatovou sponou. Aby to nebola nuda, tak využijeme kontrast a pridáme vzory.

Hnedá pletená kravata Bubibubi


1. Modrá pletená kravata

Modrá pletená kravata, tmavomodré ponožky, vreckovka do saka Midnight Rose s motívom kvetov, ktoré ladia s odtieňom kravaty. Aby kravata vydržala v správnej polohe celý deň, pridáme sponu na kravatu s tmavým dreveným detailom. S tmavomodrým oblekom to bude dokonalá kombinácia pre večerné rande vo vyhlásenej reštaurácii.

Modrá pletená kravata Bubibubi

Modrá pletená kravata Bubibubi


2. Hnedá pletená kravata

Toto je ideálna voľba, ak hľadáte niečo zábavnejšie k outfitu do kancelárie alebo do školy. Hnedá pletená kravata v odtieni Caramel, hnedé ponožky s bodkami a vreckovka do saka so vzorom v hnedých a zelených odtieňoch. Noste v nedbalom štýle k džínsom a béžovému ľanovému saku

Hnedá pletená kravata

Hnedá pletená kravata


3. Zelená pletená kravata Sage Green

Odtieň Sage Green je u pánskych doplnkov v posledných rokoch veľmi obľúbený hlavne počas letnej svadobnej sezóny. Zelenú pletenú kravatu sme doplnili tmavšími zelenými ponožkami a výraznejšou farebnou vreckovkou. Všimnite si, že vzor obsahuje odtiene kravaty aj ponožiek, takže celú kombináciu pekne zjednotí. Oblečte si k tomu letný béžový oblek, bielu košeľu a máte vyhrané.

Zelená pletená kravata Sage Green

Zelená pletená kravata Sage Green


4. Sivá s ružovou

Ako oživiť pomerne usadlú sivú pletenú kravatu? Jednoducho to docielime vhodne zvolenou vreckovkou. Čierna vreckovka Luna má kvetinový vzor v sivej aj ružovej. Bude jasnou voľbou k tejto kravate a ružovým ponožkám. Pre kompletný vzhľad pridáme striebornú sponu na kravatu.

Svetlosivá pletená kravata Silver

Svetlosivá pletená kravata Silver


5. Tmavomodrá pletená kravata s bodkami

A nakoniec tu máme klasiku s tmavomodrou pletenou kravatou s bodkami. Doplníme ju decentnými ponožkami v podobnom odtieni a bielou vreckovkou do saka s modrým vzorom kvetov. Kravatová spona je zaujímavým prvkom, ktorý to celé dotiahne k dokonalosti. Táto kombinácia obzvlášť vynikne vo svetlosivom obleku. A pripravte sa na komplimenty od kolegov z kancelárie.

Tmavomodrá pletená kravata s bodkami

Tmavomodrá pletená kravata s bodkami