html>CZ        html>EU      Zákaznická podpora: 00420 731 175 555        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Ako kombinovať kravatu a vreckovku do saka

Poznáte to.

Outfit je už skoro dokonalý, ale stále tomu ešte niečo chýba. Vreckovka do saka je tým pravým detailom, ktorý to celé dotiahne k dokonalosti.

 

Ako kombinovať kravatu a vreckovku do saka

 

Ako ju kombinovať s kravatou? Tu je niekoľko základných tipov, ktoré sa vám budú hodiť:

● Vreckovka by nemala mať rovnaký vzor ako kravata, mala by ju nejakým spôsobom dopĺňať.

● Vyberte vreckovku, ktorá má v sebe zastúpenou farbu kravaty alebo košele. (Modrá kravata + krémová vreckovka s modrými kvetmi)

● Na docielenie zaujímavého kontrastu dobre fungujú osvedčené kombinácie farieb: hnedá-zelená, hnedá-modrá alebo sivá-vínová.

● Ak si nie ste istí a farby a vzory vám robia problém, tak môžete začať jednoducho: jednofarebná kravata + vreckovka so vzorom, vzorovaná kravata + jednofarebná vreckovka.

● Ak kombinujete vzorovanú kravatu aj vreckovku, tak by vzory mali mať rôzne veľkosti. Napríklad malé bodky na kravate kombinovať s veľkými kvetmi na vreckovke.

A teraz si ukážeme 3 konkrétne kombinácie.

 

1. Jednofarebná kravata a vzorovaná vreckovka

Jednoduchá kombinácia oranžovej kravaty a hodvábnej vreckovky s béžovými a oranžovým bodkami. Hodí sa skvele k modrému obleku.

Ako kombinovať kravatu a vreckovku do saka

 

2. Vzorovaná kravata a jednofarebná vreckovka

Vyberte vreckovku vo farbe niektorého sa vzorov na kravate. Tu sme vybrali okrovú vreckovku do saka, ktorá ladí s okrovým károm na sivej kravate.

Ako kombinovať kravatu a vreckovku do saka

 

3. Vzorovaná kravata aj vreckovka

V tomto prípade je dôležité vybrať vzory odlišnej veľkosti a tvaru. Malé bodky na kravate aj vreckovke nebudú pôsobiť veľmi dobre. Chce to nájsť určitý kontrast. K modrej károvanej kravate je dobrou voľbou vreckovka s veľkým vzorom kvetov. Modré kvety navyše pekne ladia s farbou kravaty.

Ako kombinovať kravatu a vreckovku do saka