html>  CZ         html>  EU        Zákaznická podpora: +420 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Využite dopravu zadarmo. Zadajte kód: ZADARMO2023. Len do stredy 1.2.2023

Hodvábna kravata s pruhmi

S Martinom sme sa zoznámili u nášho stánku na jednej pražskej akcii a hneď nás zaujal jeho osobitý štýl.


Hodvábna kravata s prúžkami a tmavomodré sako


Už pri výbere nových hodvábnych látok sme si hovorili, že zo zelenej s pruhmi by mohla byť zaujímavá kravata. Z výsledku sme boli nadšení a tak sme v jedno sobotné dopoludnie vzali foťák a tu je výsledok. Snáď sa Vám táto inšpirácia bude páčiť.


obr
obr

Hodvábna kravata s pásikmi a tmavomodré sako

obr
obr


Na fotení si na sebe mal dvojradový blazer. U nás v uliciach nie sú moc vidieť. Máš v šatníku viac takých kúskov? Čo sa ti na tomto štýle páči?
To máš úplnú pravdu, u nás ťažko stretneš dvojradový blazer, pritom je to úplne nadčasový a nesmrteľný kúsok. V šatníku mám jeden dvojradový blazer, dve dvojradové saká a jeden dvojradový oblek. Páči sa mi jeho unikátnosť a univerzálnosť. Dám ti tu dva príklady. Keby som sa išiel v lete napríklad prejsť mestom alebo len posedieť, vzal by som si biele alebo pieskové chinos, bielu košeľu s rozhalenkou, mokasíny a doplnil by som to nejakou farebnou vreckovkou. Druhou variantou by bol napríklad koncert. Blazer by som kombinoval s bielou košeľou na manžetové gombíky a motýlikom, vzal by som si šedé nohavice a oxford cap toe obuv, doplnil by som to vreckovkou a razom z toho máme krásny formálny outfit.

Keď už je reč o koncerte, ktorý sa ti v poslednej dobe páčil?
Bol som tento rok na koncerte Ennia Morriconeho, bol to zatiaľ môj najsilnejší kultúrny zážitok. Tento týždeň ma čaká koncert Hansa Zimmera, tak som zvedavý, či Maestra prekoná. Pravidelne navštevujem koncerty Pražského filmového orchestra, každý ich koncert je zážitok.

obr
obr
obr
obr
obr


Začínaš niekedy pri výbere outfitu aj doplnkami, alebo sú vždy tým posledným kúskom?
Doplnky sú väčšinou až to posledné, pomyselná čerešnička na torte.

Aký typ doplnkov ťa baví najviac?
Najviac ma baví hra s vreckovkami, vďaka ktorým sa môže slušne vyzerajúci outfit razom stať outfitom, ktorý vyrazí dych. Bohužiaľ je to často opomínaný doplnok. Odporúčam zaobstarať si aspoň dva, tri kvalitné hodvábne vreckovky do saka.

Ak by si mal vybrať iba jeden oblek alebo kombináciu sako-nohavice, na ktorú nedáš dopustiť, tak čo to bude?
To je naozaj ťažko rozhodnúť, určite záleží na ročnom období a tiež na príležitosti, na ktorú by som mal ísť. Keby som mal voliť len jednu kombináciu, bol by to navy dvojradový blazer v kombinácii s chinos.

Čo ti teraz práve v šatníku vyložene chýba a chcel by si si to zaobstarať?
Najviac túžim po panama klobúku, tento rok si ho musím kúpiť.


Hodvábna kravata s prúžkami a tmavomodré sako​​

obr
obr

Hodvábna kravata s pásikmi a tmavomodré sako

obr
obr

Martina môžete sledovať na jeho Instagrame.