html>CZ        html>EU      Zákaznická podpora: +420 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Kravaty a motýliky v pastelových farbách

Svadobná sezóna sa nám snáď pomaly rozbehne. Najvyšší čas vybrať tú správnu kombináciu kravát, motýlikov a vreckoviek do saka pre ženícha a jeho partiu.

Kravaty a motýliky v pastelových farbách sú skvelou voľbou na leto. Jemné tóny sa dobre kombinujú s množstvom klasických letných farieb oblekov, ako je béžová alebo sivá. A navyše je jednoduché ich skombinovať aj ku kytici nevesty a jej doplnkom.


Ružová svadobná kravata


Medzi obľúbené pastelové farby na svadbách patrí mint zelená, ružová a sivá. Jednofarebnú kravatu alebo motýlika môžeme vhodne doplniť vreckovkou do saka s výraznejším vzorom, ktorá osvieži každý pánsky outfit.

Naši zákazníci si obľúbili mint zelenú hodvábnu kravatu a k nej bielu vreckovku s kvietkami, ktorá kravatu decentne doladí. Vreckovka do saka nemusí byť rovnakej farby, alebo z rovnakej látky ako je kravata, ale môže ju vhodným spôsobom dopĺňať. Takto zvolená kombinácia kravaty a vreckovky je oveľa zaujímavejšia a nápaditá.


Mint zelená svadobná kravata


Ženích si na letnú svadbu vybral motýlika s mint kvietkami, ktorý perfektne ladí k hodvábnym kravatám jeho otca, svedka a brata. Navyše to bola skvelá voľba k bielo-zelenej kytici nevesty!


Motýlek pro ženicha


Siva hodvábna kravata je klasika, s ktorou nešliapnete vedľa. Hodí sa prakticky ku všetkému a je to asi ten najviac univerzálny kúsok v šatníku. Pravý hodváb má jemný lesk, ktorý dodá celému obleku formálnejší a slávnostný vzhľad.


Siva hodvábna kravata


Ďalšia zaujímavá voľba je opäť namiešať kravaty rôznych vzorov medzi mužov na svadbe. K sivej sa skvele hodí biela kravata s jemnými, fialovo-zelenými kvietkami.


Sivé a biele kravaty

Sivé a biele kravaty

Biela kravata


Na svadbu v pastelových farbách si ženích s nevestou vybrali kvetovanú kravatu s ružami. Pre blízkych priateľov ženícha sme poradili pastelovú ružovú kravatu.


Ružové kravaty na svadbu


Pre mužov s ružovou kravatou pridáme do saka kvetovanú vreckovku, z rovnakej látky, ako je ženíchova kravata. Muži budú na svadbe tvoriť vyladený celok, a takto zvolená vreckovka naviac osvieži celý outfit.


Ružové kravaty na svadbu

Ružové kravaty na svadbu