html>  CZ         html>  EU        Zákaznická podpora: +420 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Využite dopravu zadarmo. Zadajte kód: ZADARMO2023. Len do stredy 1.2.2023

Modrý blejzer

"Môj každodenný outfit do práce je striktne elegantný, jednak to vyžaduje moja pozícia vo firme a jednak je elegantné oblečenie mojou drogou."


Modrý blejzer a károvaná kravata


Zákazníci nás často potešia fotkou s niektorým z našich produktov. Jedným z nich je aj Marek, ktorý nás vždy zaujme pekným outfitom s našou kravatou, alebo vreckovkou do saka. Povedali sme si, že by bola škoda sa o túto inšpiráciu nepodeliť aj s ďalšími fanúšikmi. Mareka sme oslovili, či by s nami nemal chuť nafotiť novú Twin kravatu. Dostali sme pozitívnu odpoveď a tak sme jedno pekné popoludnie vzali foťák a na výsledok sa môžete pozrieť ...


Modrý blejzer a károvaná kravata

obr
obr


Marek: "Môj každodenný outfit do práce je striktne elegantný. Jednak to vyžaduje moja pozícia vo firme a jednak je elegantné oblečenie mojou drogou. Z pohľadu obliekania je mojím obľúbeným ročným obdobím jeseň, pretože dovoľuje vrstviť na seba rôzne kúsky odevov a tým vytvárať naozaj krásne a elegantné kombinácie, ktoré napr. letné mesiace neumožňujú."


Modrý pánsky blejzer a károvaná kravata

Modrý pánsky blejzer a károvaná kravata


"Na fotenie som zvolil farby outfitu tak, aby čo najlepšie ladili s kravatou. Biele nohavice sú zvlášť na jar nevyhnutnou súčasťou šatníka a modrý blejzer patrí do šatníka každého muža už po mnoho generácií. Ďalšou pre mňa nevyhnutnou klasikou sú mokasíny, ktorých sa stále českí muži bojí ako čert kríža, ale v zahraničí zvlášť v letných mesiacoch nestretnete elegantne oblečeného muža bez mokasín na nohách. Nedám dopustiť na hŕbu vecí zo svojho šatníka. Vždy si kupujem to, o čom som 100% presvedčený. Každopádne určite som zaťažený na kvalitnú obuv, ktorá je pre mňa základ rovnako ako kvalitné košele a doplnky."


Modrý pánsky blejzer a károvaná kravata

Modrý pánsky blejzer a károvaná kravata

Modrý pánsky blejzer a károvaná kravata


obr
obr
obr


Mareka môžete sledovať na Instagrame.