html>CZ        html>EU      Zákaznická podpora: 00420 731 175 555        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Novinky z našej dielne | Júl 2018

Krátke ohliadnutie za poslednými mesiacmi.


Ružové kravaty a motýliky na zákazku.


Na zákazku pre nášho klienta sme ušili dámske a pánske kravaty z ružového hodvábu. Ak by ste tiež chceli originálne pozornosť pre svojich obchodných partnerov, alebo zamestnancov, neváhajte sa na nás obrátiť. Spoločne vyberieme vhodné farby a materiály podľa Vašich predstáv.


Ružové kravaty a motýliky na zákazku.


Posledný májový víkend sme sa už tradične vypravili na pražský Dyzajn market. Príjemná atmosféra a veľa spokojných zákazníkov nám vždy urobí veľkú radosť.


BUBIBUBI na Dyzajn markete


BUBIBUBI na Dyzajn markete


Kravaty a motýliky BUBIBUBI


Nedávno k nám dorazila čerstvá zásielka hodvábu z Talianska v námorníckom štýle. Nádherne vytkaný vzor delfínov a veľrýb na tmavomodrom podklade.


Hodvábna kravata s delfínmi


V našom príspevku na Facebooku ste nám mohli napísať, ktorá varianta sa Vám páči viac. Vyzerá to, že veľryby Vás dosť oslovili. ;) Na kolekcii usilovne pracujeme a už čoskoro budú hotové pánske a dámske kravaty a taktiež motýliky z týchto látok.


Kravaty a motýliky BUBIBUBI


Letné svadby sú v plnom prúde a kravaty a motýliky s kvetmi sú v tomto období veľmi obľúbené. V júni sme pre ženícha a jeho partiu ušili aj túto bielo fialovú kombináciu.


Biela svadobná kravata


V priebehu júna sme odoslali ďalšie novinky pre obchodný dom Baťa na Václavskom námestí. Môžete sa tam zastaviť pre motýlika, kravatu, traky alebo vreckovku z nových kolekcií.


Kravaty a motýliky BUBIBUBI


Leto a prúžky idú jednoducho k sebe a tak sme pre Vás pripravili modrú kolekciu v kombinácii s paisley vzorom.


Kravaty a motýliky s prúžkami bubibubi ties


Ďalším obľúbeným farebným odtieňom leta je "blush pink". Nový pastelový ružový viazací motýlik z dupionového hodvábu si zamilujete.

Ružový svadobný motýlik


A čo nás čaká v nasledujúcich týždňoch?

Ďalší Dyzajn market (28. - 29.7.2018).

Niekoľko nových vzorov trakov.

Kolekcia s kotvami.

A snáď aj pekné počasie. ;)


bubibubi