html>CZ        html>EU      Zákaznická podpora: 00420 731 175 555        Doprava a platba        Kontakty        O nás

O nás

Už 6 rokov robíme mužov príťažlivejších, ženíchov štýlovejších, dámy elegantnejšie a pracovné outfity do kanclu dotiahnuté k dokonalosti.

Našej ponuke vládnu prírodné materiály, najčastejšie bavlna, hodváb alebo vlna. Zabudnite na polyesterovou biedu a kúpte si kravatu alebo motýlika, s ktorým zožnete veľa úspechov. Väčšina limitovaných kolekcií pre vás vzniká v našej dielni v Přerove a ďalšie pre nás zabezpečujú overení dodávatelia z celého sveta.

 

Kravaty a motýliky BUBIBUBI

 

Prečo nakúpiť u nás?

Zákaznícky servis
Neviete si rady s výberom farebnej kombinácie? Niekedy je v záplave vzorov ťažké sa rozhodnúť, ale my Vám radi pomôžeme nájsť tú správnu variantu.

Pokiaľ zháňate motýlika na svadbu na poslednú chvíľu, nič sa nedeje. Nebolo by to prvýkrát kedy si ženích v stredu spomenul, že mu na sobotu niečo chýba. Ak je to v našich silách, objednávku prednostne vybavíme a urobíme všetko preto, aby bola včas u vás.

Kvalita
Vyberáme pre vás tie najkvalitnejšie látky a každému z produktov venujeme dostatok pozornosti, aby vám to s nimi vždy pristalo.

Rozmanitosť
Vreckovka s vzorom líšok, kravata s delfínmi, kvetované motýliky. Vzory a textúry, ktoré inde nenájdete.

 

Kravaty a motýliky BUBIBUBI

 

Kto sme?

Anička sa stará o prevádzku eshopu a papierovanie. Peter zase pracuje na fotkách, marketingu a sociálnych sieťach. Lenka starostlivo zabalí vaše objednávky a odpovie na otázky. Spoločne vyberáme nové látky a tiež vymýšľame, do čoho sa zrovna pustiť.

 

Kravaty a motýliky BUBIBUBI