html>  CZ         html>  EU        Zákaznická podpora: +420 602 621 974        Doprava a platba        Kontakty        O nás

Množstevné zľavy na svadobné objednávky

O nás

Už roku 2013 robíme mužov príťažlivejších, ženíchov štýlovejších, dámy elegantnejšie a pracovné outfity do kanclu dotiahnuté k dokonalosti.

Našej ponuke vládnu prírodné materiály. Milujeme kravaty a motýliky z kvalitných bavlnených látok, ktoré doplnkom dodajú charakter. Kúpte si kravatu alebo motýlika, s ktorým zožnete veľa úspechov. Alebo si vyberte z našej stálej ponuky trakov či manžetových gombíkov a ozdôb do klopy.


Kravaty a motýliky BUBIBUBI


Prečo nakúpiť u nás?

Zákaznícky servis
Neviete si rady s výberom farebnej kombinácie? Niekedy je v záplave vzorov ťažké sa rozhodnúť, ale my Vám radi pomôžeme nájsť tú správnu variantu.

Pokiaľ zháňate motýlika na svadbu na poslednú chvíľu, nič sa nedeje. Nebolo by to prvýkrát kedy si ženích v stredu spomenul, že mu na sobotu niečo chýba. Ak je to v našich silách, objednávku prednostne vybavíme a urobíme všetko preto, aby bola včas u vás.

Kvalita
Vyberáme pre vás tie najkvalitnejšie látky a každému z produktov venujeme dostatok pozornosti, aby vám to s nimi vždy pristalo.

Rozmanitosť
Kravata s kolesami alebo zvieratami, kvetované motýliky na letnú párty alebo jednofarebné doplnky pre ženícha a jeho partiu, manžetové gombíky doladené ku kravate alebo s veselým motívom. Vzory a textúry, ktoré inde nenájdete.

Balenie
Veríme, že obsah našich balíčkov je to najdôležitejšie. Chceme ale tiež, aby ste z neho mali radosť už pri rozbaľovaní! Starostlivo balíme každý produkt do darčekovej krabičky a potom celú objednávku tak, aby k vám Vaše nové doplnky dorazili v poriadku.

Kto sme?
Anička sa stará o prevádzku eshopu a papierovanie. Peter zase pracuje na fotkách, marketingu a sociálnych sieťach. Lenka starostlivo zabalí vaše objednávky a odpovie na otázky. Spoločne vyberáme nové látky a tiež vymýšľame, do čoho sa zrovna pustiť.


Anička z Bubibubi

Anička

Prevádzka e-shopu, papierovanie, komunikácia s dodávateľmi

Peter z Bubibubi

Peter

Produktová fotografia, marketing, sociálne siete


Lenka z Bubibubi

Lenka

Expedícia objednávok, zákaznícky servis

Zuzka z Bubibubi

Zuzka

Príprava tovaru, expedícia objednávok